לימודים בבית הספר הישראלי לצמחי מרפא/לימודים אונליין מכל מקום בארץ ובעולם צמחי מרפא ארומתרפיה נטורופתיה התוכנית מיועדת להכשרת מטפלים ויועצים ומתאימה גם כהעשרה אישית ללא צורך בידע קודם!

בממלכת הצמחים טמונים כוחות ריפוי עמוקים לגוף ולנפש. רפואת הצמחים היא פרקטיקת הריפוי העתיקה בעולם תורות הריפוי נמסרו משך דורות והפכו לשיטות טיפוליות יעילות במיוחד ולידע נדיר, מעשי ומשנה חיים! תוכנית הלימוד בבית הספר הישראלי לצמחי מרפא כוללת לימודים עיוניים ומעשיים ברמה הגבוהה ביותר. צמחי מרפא החל משלב גידול הצמחים, הכרות מעמיקה איתם, שימושים, רקיחת תמציות ומוצרים טיפוליים ועד בניית קליניקה ובניית ארגז כלים מעשי.

למי מתאימה תוכנית ההכשרה בבית הספר לצמחי מרפא?

  1. לכל אדם שרוצה להתקרב לממלכת הטבע,לאזן את אורח החיים היומיומי,ללמוד כלים מעשיים לכל יום, ולהכיר אורח חיים בריא טבעי ושפוי יותר.
  2. לאנשי מקצוע מטפלים המגיעים מעולם הרפואה על כל גווניו-יועצים,רופאים,פיזיוטרפיסטיים, נטורופתים ,מורים ליוגה – שרוצים להעמיק להרחיב ולקבל ארגז כלים טיפוליים מעשיים ותפיסת עולם חדשה לגבי בריאות טבעית.
  3. סטודנטים תוכנית ההכשרה מתחילה מהבסיס ומגיעה עד הרמה הגבוהה ביותר-במהלך הלימודים תבנו לעצמכם עולם פנימי עשיר,יכולת הפקת פורמולות טבעיות, ומקצוע מרתק ומעשי בו תוכלו לטפל ללוות ולייעץ בעזרת הידע והכלים אותם תלמדו.
temp2 temp3 temp4

מה מיוחד אצלנו ?

  1. בית הספר הישראלי נמצא בחוות צמחי המרפא שלנו-ערוגות טיפוח אורגני, ומעניק חווייה לימודית מעצם הקירבה והשהות בסביבה טבעית נעימה ובתוך שדות צמחי המרפא!
  2. לימוד פרקטי- מעבר לידע העיוני התוכנית עשירה בלימוד פרקטי-הפקת תמציות, פורמולות,איבחון וטיפול בצמחי מרפא ארומתרפיה ונטורופתיה. במהלך הלימודים מתקיימים סיורים מרתקים אצל מומחים בארץ.
  3. מאסטרים –מעבר ללימודי תעודה אותם תמצאו בכל מקום,אנחנו מאמינים שהלימוד המשמעותי ביותר נעשה על ידי מפגש עם מאסטרים בתחומם-ולכך מוקדשת משבצת לימוד קבוצה CLASS MASTER, -תוכנית ייחודית בה תלמדו כל חודש עם מומחים בתחום,תקבלו השראה,ז וויות חדשות ועומק לגבי תחומים ספציפיים, בין התחומים: בושמאות / שרפים / ליקוט / נטורופתיה / רפואת צמחים אנרגטית/רוקחות טבעית ועוד.

אנחנו מאמינים כי מעבר לתעודה, לימוד אמיתי לחיים מתקיים עם המומחים בתחום. עם מורים בעלי נסיון ברמה הגבוהה ביותר החיים את התחום.
מעבר ללימודי הבסיס אנו מביאים מקום של כבוד ללימוד מעשי ממאסטרים בארץ ובעולם כחלק מתוכנית הלימודים.

תוכנית הלימודים מעניקה לך

• ידע עמוק מעשי ונרחב בעולם צמחי המרפא ובפיטותרפיה
* מיומנות קלינית לבניית תוכנית טיפולים אישית
* ליווי מקצועי, איבחון והתאמת פורמולות
* ניהול ובניית קליניקה
*רקיחת פורמולות טיפוליות בהתאמה אישית
* בניית ארגז כלים נרחב בתחומי הנטורופתיה אורח החיים הבריא ארומתרפיה וצמחי המרפא

מבנה תוכנית הלימודים

תוכנית הלימודים מתקיימת אחת לשבוע בימי רביעי בבוקר 15:00-9:00
32 מפגשים שבועיים 6 שע’ לכל מפגש
התוכנית כוללת שיעורים עיוניים ושיעורים מעשיים בהם נרקח,נלקט,
נזקק ונלמד להכין פורמולות טיפוליות. כמו כן כלולים 3 סיורים במהלך השנה בחוות צמחי מרפא בארץ.
במהלך הקורס על כל תלמיד למלא שעות קליניקה-טיפול ב2 מטופלים בליווי הדרכה צמודה.

בין הנושאים הנלמדים:

אנטומיה פיזיולוגיה
צמחי מרפא
ארומתרפיה
נטורופתיה ואורח חיים בריא
תורת החותמות
רפואת צמחים אנרגטית
ליקוט גידול שימור
הפקת פורמולות

בוגרי הקורס העומדים בדרישות בית הספר יקבלו
תעודת הסמכה מטעם בית הספר הישראלי לצמחי מרפא.

מיקום מועד פתיחת הלימודים ועלויות

משך התוכנית: 30 מפגשים שבועיים במהלך השנה
מיקום הלימודים: בית הספר הישראלי לצמחי מרפא בחוות ערוגות טיפוח אורגני – מושב שובה
מועד ושעות: ימי רביעי בבוקר 15:00-9:00
עלויות: 10,000 (ניתן לחלק ל-12 תשלומים, רק 833 ₪ לחודש) / ₪ 500 ₪ הנחה ל-12 הנרשמים הראשונים!
דמי הרשמה על סך 700 ₪ כלולים במחיר המלא.

לפרטים והרשמה בית הספר הישראלי לצמחי מרפא
temp_img
תעודת הסמכה

תעודת הסמכה

עמידה בדרישות תוכנית הלימודים מקנה תעודת מטפל בצמחי מרפא-
H.M.M
Herbal Medicine Mentor
יועצת ומלווה בצמחי מרפא

שאלות תשובות

האם אפשר לעבוד בתום הלימודים כמטפל?

בהחלט כן. כל מי שיעמוד בדרישות (ציון 60 ומעלה במבחנים), יקבל תעודה המאפשרת לעשות ביטוח אחריות מקצועית כמטפל בתחום הרפואה המשלימה.

איפה חוות צמחי המרפא שלכם נמצאת?

חוות צמחי המרפא של ערוגות נמצאת במושב שובה - כשעה נסיעה מתל אביב, שעה נסיעה מירושלים ורכבת מהירה וישירה מהצפון והמרכז לנתיבות (אנו נמצאים 5 דקות מנתיבות), מנסיוננו כבר לאחר השיעור הראשון יש התארגנות טרמפים לפי אזורים בארץ- וגם הדרך הופכת לחלק מהמפגש האנושי ויום הלימודים:)

האם יש צורך ברקע קודם-טיפולי/כימיה/ביולוגיה כדי ללמוד אצלכם?

לא! את תוכנית לימודי התעודה בנינו באופן שמותאם לאנשים בעלי רקע ולאנשים ללא רקע בכלל, כל חודש אנחנו לומדים את מערכות הגוף דרך עולם צמחי המרפא והארומתרפיה -מנסיוננו גם אנשים מתחום הרפואה והטיפול למדו את החומר העיוני והמעשי והעידו כי הוא שינה והוסיף לחייהם רובד עמוק מעשי ומשמעותי!

האם ההרצאות והשיעורים מוקלטים?מה קורה אם פספסתי שיעור?

מאחר ובמקביל לתוכנית הלימודים מתקיימת תוכנית אונליין כל השיעורים מוקלטים ונשמרים עבורכם לצפיה מאוחרת, בנוסף אתם מקבלים את כל החומר העיוני רשום ומצגות לימוד כך שאין בעיה להשלים.

כמה אנשים נמצאים בכתה אחת?

כל כתה מורכבת מ-30 תלמידים - אנחנו מאמינים בלמידה אישית ומעמיקה, עצם המפגש האנושי הוא חלק מחוויית הלימודים. בכיתת האונליין אין כמובן הגבלה על מספר התלמידים.

מה קורה אם אני מתחיל את הלימודים ומגלה שהסגנון לא מתאים לי?

כאמור, ההרשמה היא ללא סיכון וללא התחייבות לשלם את מלוא שכר הלימוד. אם לאחר שלושת המפגשים הראשונים, האדם מחליט מכל סיבה שהיא, לפרוש מהלימודים, הוא יחוייב ב 10% מעלות התוכנית + דמי ההרשמה, כך שיש לכם 3 מפגשים (14 שעות לימודים) להתרשם מהסגנון ולבחון האם זה מתאים לכם. במידה והחלטתם שזה לא מתאים לכם, אתם משלמים רק על החלק היחסי של הלימודים שבו נכחתם.

מה קורה אם יש חלילה התפרצות נוספת של קורונה או שיש מגבלות על התכנסות מכל סיבה שהיא?

במקרה כזה, הלימודים יועברו מרחוק, דרך האינטרנט, מידי שבוע. כלומר גם אלו הלומדים פיזית, בעצם יהפכו להיות לומדים במסלול של לימוד מרחוק. במידה וחלילה יהיו שוב הגבלות על התקהלות, וההגבלות יהיו למשך זמן קצר של עד 2-3 מפגשים, אותם כמובן נשלים גם באופן פיזי (נאריך את השנה בכמה שבועות).

אני לא מעוניינת לבנות קליניקה או לטפל אלא רק העשרה עצמית האם התוכנית מתאימה לי?

כמובן! התוכנית נבנתה באופן כזה שהיא לפני הכל לימודי העשרה עבורך. הכרות מעמיקה עם עולם צמחי המרפא ומיומנויות הכנת תמציות ופורמולות לך ולמשפחתך. בעשר השנים האחרונות כל מי שלמד אצלנו העיד שהלימודים לפני הכל שינו את זווית הראיה האישית שלו על חייו והשפיעו על בריאותו ואיכות חיו באופן עמוק.

הרשמה בטוחה ללא סיכון!

נרשמתם לתוכנית? הגעתם למפגשים הראשונים וראיתם שזה לא בשבילכם?

בשלושת המפגשים הראשונים (18 שעות לימודים) תוכלו לחוות ולהתרשם באופן בלתי אמצעי מהלימודים.
במידה ותרצו לעזוב את התוכנית מכל סיבה שהיא לאחר שלושת המפגשים הראשונים, תשלמו רק את החלק היחסי עבור מפגשים אלו (3 מפגשים מתוך 30 מפגשים עיוניים), כלומר 10% בלבד מעלות התוכנית + דמי ההרשמה.
אם השתתפתם רק במפגש אחד, תשלמו 1/30 ממחיר התוכנית + דמי ההרשמה.
כך שאין לכם כל סיכון בהרשמה.

גרים רחוק? גרים בחו”ל? מוזמנים ללימודי התעודה שלנו תוכנית האונליין!
תוכנית האונליין מחוברת ללימודים בחווה,כל משתתף מקבל מארז חומרי גלם ,בקבוקים,ןצמחי מרפא וחומר לימודי למהלך השנה כולה. כמו כן אנחנו איתכם יד ביד -בקבוצת הווטסאפ של התלמידים תוכלו לשאול כל דבר. מומלץ למי שלומד מרחוק להגיע לסיורים במהלך השנה וניתן גם להצטרף בתאום ללימודים בחווה מידי פעם.

מה ההבדל בנינו לבין תוכניות לימודים אחרות בארץ?

מאחר וצוות המורים שלנו למד לימד ומכיר מסלולים דומים בארץ, ומתוך ההכרות המעמיקה עם עולם לימודי צמחי המרפא הקיים- הרגשנו את הצורך וההכרח בשינוי מרענן:
ההבדל העיקרי והמשמעותי ביותר הוא החיבור המעשי לצמחים וארומתרפיה והלימוד המעמיק בפרקטיקות טיפוליות!

1. לימוד מעשי- כל תוכנית הלימודים מיועדת להכין אתכם לבניית קליניקה ,ליווי וייעוץ לאנשים .לכן תוכנית הלימודים היא הפרקטית והמעשית ביותר לצד העמקה והתמחות מקצועית. לא תצטרכו לחכות שנתיים עד למגע חי עם צמחים. כבר בחודש הראשון נפגוש את צמחי המרפא בחווה, נלקט,נייבש, ונכין פורמולות לפי תוכנית הלימודים ומערכות הגוף השונות!

2. התוכנית מרוכזת ויעילה- במקום לפרוש את הלימודים על 4 שנים הארכנו את יום הלימודים וריכזנו לכם אותו לשנה חווייתית ומשמעותית.

3. חוויה – במקום ללמוד במוסד,סביבת הלימודים מחוברת לאדם ולאדמה- כמו בתוכניות הלימוד המקצועיות ביותר בארה”ב ובחו”ל תוכנית הלימודים נמצאת בתוך חוות צמחי המרפא שלנו באווירה מיוחדת ונעימה מאד!

4.שעות קליניקה- החל ממחצית השנה כל תלמיד מקבל 2 אנשים להתנסות מעשית בליווי וייעוץ- איבחון והתאמת פורמולציות. שעות הקליניקה הן בליווי צוות המורים ומיועדות להכניס אתכם באופן מעשי לעולם הטיפולי.

לו"ז יום לימודים:

9:00-10:30 - אסתר לחמן שערי צמיחה - אנטומיה ופיזיולוגיה בראי הבריאות הטבעית, רפואת צמחים אינטגרטיבית.

11:00-12:30-צמחי מרפא,עיוני ומעשי.
מחקר, פיטוכימיה, בוטניקה, פרקטיקות טיפוליות, התוויות, פתולוגיות,הכנת פורמולות טיפוליות.
העמקה מקצועית בצמחי מרפא בריפוי המסורתי במקורות, ברפואה הסינית ובעולם העתיק בשילוב מחקרים עדכניים מתקדמים. מעל לכל מתודיקת לימוד המקנה יכולת למידה אישית בעולם צמחי המרפא.

13:00-14:30- ארומתרפיה - רפואת התמציות הארומטיות. הלימוד המעמיק ביותר הנבנה רובד רובד על פי מערכות הגוף השונות. ברמה הפיזיולוגית האנרגטית והמעשית.

14:30-15:30 - MASTER CLASS
כתת אומן-בכל חודש העמקה בנושא מסויים עם מומחים בתחום. בין הנושאים: בושמאות, ליקוט למאכל ומרפא, נטורופתיה, רוקחות טבעית, תזונה, פוריות ורפואת נשים, יוגה ומדיטציה, תורת החותמות.

*המערכת יכולה להשתנות קלות מבחינת הזמנים.