זהב טהור – חתיכה מהנצח

כשנכנסים אלינו הביתה יש איזה משב חי ונושם- הבית שלנו בנוי מעץ חי, הקירות נושמים, אני משתדלת להקיף את היומיום שלנו בחומרי גלם טהורים- צמחים, קרמיקה, כותנה פשתן ומשי,עץ מלא, מתכות שונות- בעצם ברגע שמפתחים רגישות לאנרגיה האטומה והחלולה של הפלסטיק- כל חומר טבעי נכנס הביתה וכל חומר שאני קוראת לו “מת”- יוצא מהבית.

חומרים נושמים נמצאים בכל מקום- נסי להכניס עוד ממלכת הטבע לבית ולגוף….

בדי כותנה פשתן משי שמגיעים ממלכת הצומח- זכוכית שנבראת מהחול וממינרלים, נחושת שנקרית מעומק האדמה- אינסוף מרקמים, טקסטורות,מקצבים ותחושת חיים שונה לגמרי.

בית מחומרים נושמים

עם הזמן גיליתי שמה שסבתא שלי לחשה לי באוזן כבר מגיל קטן הוא נכון – סבתא רבקה שלי תמיד אמרה לי לגבי תכשיטים “תניחי רק זהב טהור על הגוף שלך!” תכשיטי גולדפילד או כל מיני עיצובים חדשניים היו חיקוי עלוב לדבר החי והמקורי לדבר עצמו – הרבה שנים תכשיטים לא דיברו אלי – פשוט לא.

למרות שלמדתי צורפות, למרות שנים בחנות האבנים והתכשיטים של סבא וסבתא בעיר העתיקה – למרות שמגיל קטן למדנו מה עושה אבן הרובי ולמה ספיר כחול טוב – השנה פתאום התעורר בי געגוע – לחומר האמיתי לזהב טהור.

תכשיטי זהב וינטאג’

לא ממקום של ראותנות- אלא בדיוק מהמקום שכל הבית כולו חי ופועם ממלכת הטבע- ופתאום הרגשתי בפשטות את האנרגיה של עורקי הזהב שמגיע מבטן האדמה-

אחת התכונות של זהב טהור הוא שהוא לא מתערבב עם חומרים אחרים- הוא נשאר טהור. בתור מי שחיה את ממלכת הצמחים ומכירה את החומרים שבונים את מלאכת הריפוי בצמחי מרפא- פתאום הבנתי שהוורידים של האדמה- הם המתכות

שזהב הוא ממש חתיכה מהנצח- ואם משבצים בו אבני חן- אודם,ברקת,ספיר,רובי,אמרלד,פיטדה-אבני החושן שלבש הכהן הגדול על לוח ליבו- זאת אלכימיה אמיתית. חומר חי.

אז מצרפת אתכן למסע שלי- תכשיטים מבטן האדמה.

מוזמנות לנצנץ איתנו יחד- ולגלות את האנרגיה המיוחדת והנדירה-כל טבעת שונה וייחודית ומביאה סיפור ודרך-חתיכה מהנצח…

אז אם התפשרתן בטבעת אירוסין/נישואין/לידה על משהו פחות מהדבר עצמו- מזמינה אותכן לכוס תה אצלי ובחירה מחודשת:)

זהב טהור עתיק- לגמרי הדבר הבא:)

2 Replies to “זהב טהור – חתיכה מהנצח”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *