אודותינו

 

היי, נעים להכיר, אני אסתר לחמן, אמא ל-6 מתוקים, נשואה לאיתי יוסף, בעלת 'ערוגות טיפוח אורגני'. את ערוגות הקמתי אחרי שנים של חיים קרובים לטבע וחיפוש אחר אורח חיים בריא ואיכות חיים אלטרנטיבית. אני מאמינה שנשים צריכות לתת לגוף ולרוח את הטוב ביותר בצורת החיים, במוצרי הטיפוח, בתזונה ובתנועה ובקיום לייפסטייל ירוק שהוא עבורי גם מהפיכה להעצמת נשים באופן יומיומי. ערוגות הוא קודם כל בית, מותג נשי לאיכות חיים יומיומית שיצר בתוכו קהילת נשים והשראה לאורח חיים בריא, טהור ואיכותי באמת.

המוצרים שלנו נוצרו מהחיים עצמם, מתוך היכרות עמוקה עם צמחי המרפא ועם הרבה כח נשי, ובעיקר מתוך רצון להגיש חומרי גלם טהורים ושלמים. חוויית הניחוחות המרפאים והטקסטורות העשירות במוצרים שלנו מדברות בעד עצמן! בואי להתאהב בטבע מחדש, להכיר את היופי והחיוניות האמיתיים הטמונים בתוכך, ולחזק את הקשר העמוק בינינו לבין הסביבה ובנינו לבין עצמנו.

זו הסיבה שכל הזמנה שלך באתר היא השפעה מיידית על נשים ותרומה לנשים במעגל האלימות. כל הזמנה שלך משפיעה על איכות הסביבה, על בריאות הגוף שלך ועל איכות החיים.

אנחנו מאמינות שבממלכת הטבע נמצאים כל הכוחות שיכולים להביא את הגוף שלך ליופי, בריאות וחיוניות מקסימלית, פשוט על ידי שימוש יומיומי בפלא הזה!

אסתר לחמן – (HHP) רוקחת טבעית, הרבליסטית קלינית, נטורופתית ויועצת תזונה ובריאות, בעלת התמחות בארץ ובעולם ברוקחות טבעית, מוסמכת לרוקחות וקוסמטיקה טבעית בארה“ב ובאנגליה ומחברת רב המכר ”רוקחות טבעית-מתכונים שימושיים לכל יום“. אסתר מרצה במוסדות אקדמאיים בכל רחבי הארץ בתחומי איכות נשית ו-Well being.

"אני מזמינה אותך להצטרף אל קהילת הנשים המובילה מהפך תודעתי ירוק בעל איכות חיים חדשה עם סטנדרט האיכות הגבוהה בארץ לקוסמטיקה וטיפוח אורגני טהור! ניתן למצוא טיפים והשראה לחיים ירוקים יותר בבלוג, בערוץ היוטיוב, באינסטגרם ובפייסבוק".

ובנימה אישית יותר, אני מאמינה שבריאות ויופי הולכים יד ביד עטופים בשפע טבע טהור ומזין באמת. את המוצרים שלנו התחלתי לרקוח כאמא שרוצה את הטוב ביותר לילדים שלה, פיתחתי מוצרים איכותיים מתוך הנאה לגלות יופי בחומרי גלם הבריאים והטהורים ביותר.

אחרי לימודי רוקחות ורוקחות טבעית בארה"ב והתמחות ממושכת בצמחי מרפא ובתמציות ארומתרפיות, הגעתי לפורמולות נדירות באיכותן ויעילות ביותר.
ההתמחות שלנו היא פיתוח פורמולות טבעיות העומדות בסטנדרטים בינלאומיים.

כל מוצרינו נרקחים בעבודת יד מוקפדת ומכילים תמציות ארומתרפיות טהורות, שמנים אורגניים בכבישה קרה בלבד, מיצויים אורגניים מצמחי-בר וצמחי-מרפא.
המפעל שלנו ממוקם באופקים, בעוטף עזה ופורץ דרך בתחום הקוסמטיקה הטבעית אורגנית ומעלה את הסטנדרט ליצרנים בארץ תוך אימוץ סטנדרטים ותקנים אורגניים מהמובילים בעולם.
המפעל בעל תו תקן אורגני ישראלי של 'אגריאור' שמקביל לסטנדרטים של חברת COSMOS העולמית.
כמו כן המפעל בעל רישיון יצרן של משרד הבריאות ובעל תקן GMP של קוסמטיקה לתנאי ייצור נאותים ISO 22716:2017. כל המוצרים כשרים בהשגחת רבנות נתיבות.

בשנים האחרונות נוצרה קהילת נשים סביב ערוגות קבוצת הפייסבוק: 'ערוגות-חכמת נשים טבעית' המונה מעל 20 אלף נשים. אחת לשנה אנחנו עושות ניקוי תזונתי קהילתי וניהנות משפע ידע, מתכונים והשראה לאורח חיים שפוי טבעי ובריא באמת! מוזמנת להצטרף אלינו למסע.

אסתר לחמן