עכשיו לימור: ערוגות קוסמטיקה טבעית

לפני כשבועיים הגיע אלי מארז ממותג "ערוגות" ובתוכו
מי עומד מאחורי "ערוגות" ומה דעתי על המוצרים שלהם?
הנפשות הפועולות מאחורי ערוגות הם אסתר ואיתי לחמן, הורים ל5 ילדים, שהקימו את מותג הטיפוח האורגני אחרי שנים של חיים קרובים לטבע וחיפוש אחר בריאות ואיכות חיים אלטרנטבים – לייפסטייל ירוק!
המוצרים שלהם נוצרו ממש מן הערוגה שבחווה שלהם הישר לבקבוקים ולמכור לכולן, אסתר מאמינה מאוד בקהילת נשים ונקודה ממש חשובה! לכל הזמנה באתר יש הפעה מיידית על נשים ותרומה לנשים במעגל האלימות!
המוצרים נוצרו מתוך מחשבה שיש הכל בטבע! אין צורך להוסיף כלום ופשוט רק לרקוח.
אסתר לחמן- היא רוקחת טבעית, התמחתה בארץ ובעולם ברוקחות טבעית, מוסמכת רוקחות וקוסמטיקה טבעית בארה“ב ובאנגליה, נטורופתית יועצת תזונה ובריאות הרבליסטית קלינית,
מחברת רב המכר ”רוקחות טבעית-מתכונים שימושיים לכל יום“ ומרצה במוסדות אקדמאיים ובכל הארץ בתחומי בריאות , איכות נשית ו Well being
המפעל בעל תו תקן אורגני ישראלי של ‘אגריאור’ שמקביל לסטנדרטים של חברת COSMOS העולמית.
כמו כן המפעל בעל רישיון יצרן של משרד הבריאות ובעל תקן GMP של קוסמטיקה לתנאי ייצור נאותים ISO 22716:2017 . כל המוצרים כשרים בהשגחת רבנות נתיבות.
הקהילה של אסתר ו"ערוגות" הקהילה של אסתר מונה כ-K80 נשים, ניתן להצטרף אליה בפייסבוק, באינסטגרם, בערוץ יוטיוב או בוואסאפ.
בקבוצת הפייסבוק “ערוגות – חוכמת נשים טבעית“ ניתן לקבל טיפים ועצות, בערוץ היוטיוב ללמוד איך רוקחים ומכינים מוצרים בריאים בבית כמו קרמים, משחות, ליפגלוס, ואפילו בשמים, ואפשר גם להצטרף ל"בית הספר לצמחי מרפא" המתקיים בחווה ביחד עם נשים מכל הארץ או לסדנאות בחווה, לאלו שרוצות לחוות את החוויה האותנטית וגם להיות בסמוך לאסתר שהיא מקור השראה ובעלת ידע עצום ברוקחות טבעית. אסתר הוציאה את הספר "רוקחות טבעית" שמופץ כבר במהדורה שביעית, מנהלת את המפעל באופקים ואת החנות בנתיבות, וגם מלמדת תורה.
עבור אסתר זו שליחות להעלות מודעות ולהכשיר קהילת נשים רחבה שתכיר בכוחו של הטבע, שלא תהינה במצב של חוסר אונים בכל הקשור לטיפול בילדים ומחלות. שאנשים יהיו מודעים למוצרים בהם הם משתמשים, החל ממשחת שיניים, ג'ל לכביסה או קרמים.
ל"ערוגות" חנות מכירה בניחוח פרובנס בעיר נתיבות בה תקבלו 15% הנחה על כל המוצרים מתוך רצון לעודד את הפריפריה ואת נתיבות.
המוצרים האורגניים של "ערוגות" נמכרים במאות נקודות מכירה בכל הארץ רשימה מפורטת באתר
בכל חנויות הטבע, ברשתות ובאתר האונליין של ערוגות.

אחרי שקראתי וחקרתי .. ואף הצטרפתי לקבוצה של אסתר התנסתי במוצרים שקבלתי