ומה את עושה כשאת מרגישה לא טוב? שמן אורגנו הסוד הטבעי שלי. . .

 

את הדרך הטבעית שלי התחלתי רגע לפני שהפכתי לאמא, אחרי שנים של טיולים ברחבי העולם חוטפת הצצות נדירות לחיים פשוטים טבעיים ושונים מהמוכר, ומגלה שהצמחים הם חלק בלתי נפרד מאורח חיים בריא שפוי ויפה יותר.

כשנולד הבן הראשון שלנו הבנתי מהר מאד שיש לי 2 אפשרויות לאימהות:

  1. תלות מוחלטת ברופא המשפחה, בתרופות ובקופות החולים.
  2. לקחת את האחריות לבריאות ולשפיות שלנו בידיים- ולצלול לממלכת הטבע…מניחה שניחשתן כבר מה בחרתי… הדרך לא הייתה קלה- ותוך כדי נולדו עוד 4 אפרוחים חמודים, ועם כל ילד צמחנו וגדלנו וגילינו איך לטפל בכאבי שיניים, חום, דלקות אוזניים, חתכים, כוויות ופציעות רציניות יותר. בשבילי זה ממש יעד ומטרה- ללמוד את הגוף, ללמוד את הטבע- ולגלות שאם זזים הצידה ועוטפים הכל עם קצת שמנים וצמחים- החיים יפים בריאים ופשוטים הרבה יותר!

אחד מהשמנים הכי שימושיים ויעילים אצלי בבית הוא שמן אורגנו פראי– האנטיביוטיקה של הטבע,  שמן אורגנו הוא לא איזה תחליף חובבני לטיפול ביתי- הוא ממש המקור העוצמתי היעיל והשימושי ביותר לטיפול במגוון עצום של בעיות, מחלות ואי נוחות פיזית- בדיוק ברגעים שהיית נלחצת ורצה לרופא או שולפת אנטיביוטיקה או סתם נשארת חסרת אונים מול ילד קודח או קנדידה עקשנית- זה בדיוק הרגע לשלוף את השמן ממדף השמנים- ולראות ניסים!

אז מתי נשתמש בשמן אורגנו?

  • חום- ילדים ומבוגרים ברגע שהחום גבוהה והילד סובל ניתן לו 4 טיפות בחצי כוס מים, החום יורד והאורגנו משמיד פתוגנים ותאים דלקתיים בגוף.
  • דלקות- דלקת גרון / דלקת בדרכי השתן, דלקת ריאות, שפעות למינהן, סינוסים סתומים, נזלות, התקררות, כאבי שרירים ומצבים דלקתיים בפרקים אצל מבוגרים- כאבי ברכיים וכד'- 8 טיפות לבליעה, ההקלה מיידית.
  • קנדידה- יותר מ70% מהנשים סובלת מקנדידה-בטן נפוחה, עייפות, גרד נקודתי,שמן האורגנו הוא המוצר היעיל והאפקטיבי ביותר לתוצאות מיידיות ולטווח ארוך- יש במקביל להוריד סוכרים ופחמימות אבל גם אם תמשיכי כרגיל תרגישי הקלה מיידית מאחר ואורגנו הוא אנטיפטרייתי עוצמתי טהור.
  • פטרת- בכפות הרגליים או במקומות נוספים בגוף- הטיפול יהיה במריחה חיצונית ובבליעה לפי המינון על הבקבוק.
  • חיידקים אלימים- הליקובקטור פילורי, קרוהן, דלקות כרוניות, עייפות כרונית, קנדידה עקשנית

בכל המקרים האלה ועוד- אני משתמשת לכל בני הבית בשמן האורגנו הפראי- חשוב לי להדגיש שמאחר והשימוש הוא פנימי וחיצוני -אל תתפתי לקנות שמן אורגנו שאינו ממקור אורגני! כשמדובר בתרופה ובבריאות טבעית את ממש לא רוצה להכניס לגוף שמן אורגנו שקיבל ריסוס או דישון כימי!

אז שמן האורגנו הפראי אורגני שלנו מגיע כבר במינון המדוייק לבליעה ולמריחה על הגוף ההוראות על גבי הבקבוקון – ובקבוק כזה הוא הקיט עזרה ראשונה שלך לשנה שלמה לפחות

לחצי כאן להזמין לך את שמן האורגנו הפראי שלנו

אורגנו פראי

 

 

תגובה אחת בנושא “ומה את עושה כשאת מרגישה לא טוב? שמן אורגנו הסוד הטבעי שלי. . .”

סגור לתגובות.